
Ytterdør SwedoorAdvance-Line Nordic BergenBxH: 90x210 cm. Venstre.
17 792 kr25 290 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 1. Venstrehengslet
?
Farge: NCS-S-0502-Y Hvit
?

Advance-Line Nordic Bergen
BxH: 90x210 cm. Venstre.17 792 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
I produktserien Advance-Line finner man Swedoors mest eksklusive dører, 77 mm tykke med best mulig isolasjon og lavest mulig U-verdi. Alle dørene har tre synlige hengsler og lås DL91925 fra Dormakaba. Som tidligere følger FrameFast med for enkel og presis montering.
I produktserien Nordic finner du Swedoors ubestridte bestselgere! Enkle, stilrene og klassisk nordiske i designet. Rene linjer og eksklusive materialvalg – her er det gode grunner til å oppdage hvordan skjulte hengsler kan løfte helhetsinntrykket ytterligere. Dørene i Nordic-serien appellerer til mange, noe som også gjør dem til våre store favoritter.
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige tilpasninger som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Sylinder: TV1286C
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 33 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige tilpasninger som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Sylinder: TV1286C
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 33 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 60882741 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet |
| Farge | NCS-S-0502-Y Hvit |
| Karmdybde | 105 mm |
| Tykkelse | 77 mm |
| Glass | Ja |
| Serie | Advance-Line |
| Låskasse | Dorma Kaba 91925 |
| Glasstype | Klarglass |
| Hengsler | 3 |
| NCS-farge | S-0502-Y |
| Størrelse | 9x21 |
| Kolleksjon | Nordic |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Låssylinder | TrioVing 1286C |
| Modell | Bergen |
| Type | Ytterdør |
| Lydreduksjon | 29dB db |
| U-Verdi | 0,74 |











