
Ytterdør SwedoorAdvance-Line Statement SignumBxH: 100x210 cm. Høyre. NCS-S-5020-R90B
20 680 kr29 395 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?
Farge: NCS-S-5020-R90B Blå
?

Advance-Line Statement Signum
BxH: 100x210 cm. Høyre. NCS-S-5020-R90B20 680 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
I produktserien Advance-Line finner man Swedoors mest eksklusive dører, 77 mm tykke med best mulig isolasjon og lavest mulig U-verdi. Alle dørene har tre synlige hengsler og lås DL91925 fra Dormakaba. Som tidligere følger FrameFast med for enkel og presis montering.
Vil du ha en dør som virkelig skiller seg ut og løfter hjemmet ditt til et nytt nivå? Da er det i Statement-serien du bør lete etter som din nye ytterdør! Her finner du dører som ikke finnes andre steder, noe som gjør at døren din blir et blikkfang i hjemmet. Ingen andre dører egner seg like godt for tofarget maling som disse – match utsidens farge med husets fasade og velg en helt annen farge på innsiden for å sikre at den harmonerer med gangen.
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige behov som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 32 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige behov som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 32 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 60883861_S-5020-R90B |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Farge | NCS-S-5020-R90B Blå |
| Karmdybde | 105 mm |
| Tykkelse | 77 mm |
| Glass | Ja |
| Serie | Advance-Line |
| Låskasse | Dorma Kaba 91925 |
| Glasstype | Klarglass |
| Hengsler | 3 |
| NCS-farge | S-5020-R90B |
| Størrelse | 10x21 |
| Kolleksjon | Statement |
| Dekor | Utside: Sporfrest, Innside: Slett |
| Låssylinder | TrioVing 1286C |
| Modell | Signum |
| Type | Ytterdør |
| Lydreduksjon | 29dB db |
| U-Verdi | 0,8 |











