
Ytterdør SwedoorClever-Line+ Koli
30% på Swedoors prisliste
fra12 938 krfra18 390 kr
Spar 30 %
Kampanje
20h igjen!
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss.Velg Bredde Modulmål
Velg Høyde Modulmål
Velg Farge
Velg Hengsling
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
I produktlinjen Clever-Line+ finner du ytterdører som passer de fleste hjem. Konstruksjonen er stabil med en kjerne av EPS og utstyrt med tre hengsler for en enda mer formstabil løsning.
Dørene tilbys i valgfri farge og med flere ulike tilvalg. En kategori dører som dekker de aller fleste behov og passer inn i alle hjem.
- Konstruksjon: 70 mm tykt dørblad med kjerne av EPS
- Lås: ASSA 8765
- Sylinder: TV1275C
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Design: 18 ulike modeller, hvorav 5 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling
- Tilvalg: Ulike glass
- Klassifiseringer: RC2
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 90, 100 cm |
| Høyde Modulmål | 200, 210 cm |
| Serie | Clever-Line+ |
| Karmdybde | 105 mm |
| Farge | S-0500-N, Hvit, S-0502-Y, Hvit, S-2570-Y90R, Rød, S-3502-Y, Gray, S-4050-Y80R, Rød, S-5020-R90B, Blå, S-6020-G10Y, Grønn, S-7000-N, Gray, S-9000-N, Sort |
| Tykkelse | 70 mm |
| Størrelse | 10x20, 10x21, 9x20, 9x21 |
| NCS-farge | S-0500-N, S-0502-Y, S-2570-Y90R, S-3502-Y, S-4050-Y80R, S-5020-R90B, S-6020-G10Y, S-7000-N, S-9000-N |
| Hengsling | Høyre, Venstre |
| Låskasse | Dorma Kaba 9192 |
| Type | Ytterdør |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klarglass |
| Dekor | Utsida: Slät, Insida: Slät, Utside: Slett, Innside: Slett |
| U-Verdi | 0,77 |
| Lydreduksjon | 27 db |
| Modell | Koli |
| Hengsler | 3 |
| Låssylinder | TrioVing 1275C |

