



Balkongdør FjordvinduSolid Aluminium 3-LagsBredde Modulmål: 80 Cm, Høyde Modulmål: 200 Cm, Høyde 170 Åpningsbart Vindu
13 540 kr27 079 kr
Spar 50 %
Kampanje
53h igjen!
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Glass Flukter med
Herdet Glass
Størrelse
Velg Hengsling
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Robust og godt isolert vindusdør fra Fjordvindu – Solid-serien
Fjordvindu vinduer/vindusdører kombinerer moderne design med høy funksjonalitet, sikkerhet og holdbarhet. Med fokus på enkelhet har de utviklet vinduer/vindusdører som ikke bare er estetisk tiltalende, men også enkle å bruke og vedlikeholde. Vindusdøren leveres med dørbremse som styres med håndtaket, noe som gjør lufting enklere.
Fjordvindu vinduer/vindusdører kombinerer moderne design med høy funksjonalitet, sikkerhet og holdbarhet. Med fokus på enkelhet har de utviklet vinduer/vindusdører som ikke bare er estetisk tiltalende, men også enkle å bruke og vedlikeholde. Vindusdøren leveres med dørbremse som styres med håndtaket, noe som gjør lufting enklere.
Varemerke
Beskrivelse
Robust og godt isolert vindusdør fra Fjordvindu – Solid-serien
Fjordvindu vinduer/vindusdører kombinerer moderne design med høy funksjonalitet, sikkerhet og holdbarhet. Med fokus på enkelhet har de utviklet vinduer/vindusdører som ikke bare er estetisk tiltalende, men også enkle å bruke og vedlikeholde. Vindusdøren leveres med dørbremse som styres med håndtaket, noe som gjør lufting enklere.
Fjordvindu vinduer/vindusdører kombinerer moderne design med høy funksjonalitet, sikkerhet og holdbarhet. Med fokus på enkelhet har de utviklet vinduer/vindusdører som ikke bare er estetisk tiltalende, men også enkle å bruke og vedlikeholde. Vindusdøren leveres med dørbremse som styres med håndtaket, noe som gjør lufting enklere.
Egenskaper
| Varemerke | Fjordvindu |
|---|---|
| Art.Nr. | DSAL-AD8x20/17Ö* |
| Type | Balkongdør |
| Serie | Solid |
| Materiale | Aluminium |
| Glass Flukter med | 170 Åpningsbart Vindu |
| Størrelse | 80x200 |
| Herdet Glass | Ja |
| Høyde | 200 cm |
| Antal | 1,2 |
| Bredde | 80 cm |
| Åpnes | Utoverslående |
| Profil | Rett profil innside |
| Glasstype | Klart Glass |
| Hengsling | Høyre, Venstre |
| Håndtak | Hoppe Tokyo |
| Farge | Hvit |
| Glass | 3-Lags |
| Karmdybde | 106 mm |