



Boddør Jabo10° Fiskebein GlassVenstre
5 699 kr7 599 kr
Spar 25 %
Kampanje
49h igjen!
Hengsling

10° Fiskebein Glass
Venstre5 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Boddør fra Jabo som er tilpasset for friggeboder og lager med ingen eller lav oppvarming. Forskjellen mellom innendørs- og utendørstemperatur bør ikke overstige 10 grader.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 25505 |
| Bredde | 78,5 cm |
| Høyde | 188,5 cm |
| Hengsling | Venstre |
| Serie | Dörr 10° |
| Farge | Ubehandlet |
| Dybde | 10,5 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Materiale | Tre |
| Produkttype | Boddør |
| Treslag | Furu |
| EAN-nr | 7393290255056 |
