
Boddør Jabo10° Rett80x190, Høyre
4 934 kr6 579 kr
Spar 25 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Hengsling

10° Rett
80x190, Høyre4 934 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Boddør fra Jabo som er tilpasset for fritidshus og lager med ingen eller lav oppvarming. Forskjellen mellom innendørs- og utetemperatur bør ikke overstige 10 grader.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 25500 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Bredde | 78,5 cm |
| Høyde | 188,5 cm |
| Hengsling | Høyre |
| Serie | Dörr 10° |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Tre |
| Type | Boddør |
| Treslag | Furu |
| Dybde | 10,5 cm |
| Håndtak | Nei |
| EAN-nr | 7393290255001 |
