


Sprosser Jabotil Boddør
382 kr 509 kr
Spar 25 %
Kampanje

til Boddør
382 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sprosser fra Jabo som passer til lagerdører med glassrute.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 25516 |
| Bredde | 56 cm |
| Høyde | 3 cm |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Tre |
| Produkttype | Sprosser |
| Treslag | Furu |
| Dybde | 42 cm |
| EAN-nr | 7393290255162 |
