



Tofløyet Ytterdør Bygg1HovdebyBxH: 150x210 cm - Venstre, NCS S-0502-Y, Hvit
34 530 kr49 028 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Gangdør

Hovdeby
BxH: 150x210 cm - Venstre, NCS S-0502-Y, Hvit34 530 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Inngangspartiet og ytterdøren er huset sin velkomst. Personlig smak og arkitektur har betydning når du skal velge dører til ditt hus. Dette er en serie ytterdører fra Bygg1 som er funksjonelle og har høy kvalitet. Med hele fire strøk maling på utsatte steder, er dørene behandlet for å tåle vårt nordiske klima. Dørene har U-verdi fra 0,77 – 1,4, med 2-lags energisparende isolerglass. Pakningen er festet på dørbladet for å forhindre unødig slitasje.
Ytterdørene har glatt, sporfrest eller utenpåliggende dekor utvendig, og er slett innvendig.
Glasslister og sprosser i fargeekte PVC.
Ytterdørene har glatt, sporfrest eller utenpåliggende dekor utvendig, og er slett innvendig.
Glasslister og sprosser i fargeekte PVC.
Varemerke
Beskrivelse
Inngangspartiet og ytterdøren er huset sin velkomst. Personlig smak og arkitektur har betydning når du skal velge dører til ditt hus. Dette er en serie ytterdører fra Bygg1 som er funksjonelle og har høy kvalitet. Med hele fire strøk maling på utsatte steder, er dørene behandlet for å tåle vårt nordiske klima. Dørene har U-verdi fra 0,77 – 1,4, med 2-lags energisparende isolerglass. Pakningen er festet på dørbladet for å forhindre unødig slitasje.
Ytterdørene har glatt, sporfrest eller utenpåliggende dekor utvendig, og er slett innvendig.
Glasslister og sprosser i fargeekte PVC.
Ytterdørene har glatt, sporfrest eller utenpåliggende dekor utvendig, og er slett innvendig.
Glasslister og sprosser i fargeekte PVC.
Ytterdører fra Bygg1 med glatt eller sporfrest utside. Dørene har en bladkonstruksjon av furu ramtre med 54 mm freonfritt isolasjonsmateriale. På begge sider er det limt 0,4 millimeter aluminium og 4 millimeter HDF. Både dør og karm er grunnet med 2 strøk 2-komponent syreherdet grunning og 1 strøk vannbasert toppstrøk. Toppstrøk på andre farger enn hvit er også 2-komponent. Standard fargekode på karm og dørblad er Hvit NCS S 0502 Y.
Dører med glass har 2-lags energiglass og glasslister/sprosser i fargeekte PVC.
Konstruksjon:
- Karmdimensjon er 42x105 mm
- FG Låskasse: Assa 8765
- FG Sylinder: TV5596C, matt krom
- HC-terskel 25 mm av heltre eik og aluminium
- Justerbare hengsler F-3248-110 TMKS Zn med bakkantsikring
- U-verdi på ytterdørene i serien: 0,77 - 1,4 W/m2
- Pakning festet på dørblad for å forhindre unødig slitasje
Reklamasjonsrett
Dører fra Bygg1 leveres med 5 års reklamasjonsrett.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dører med glass har 2-lags energiglass og glasslister/sprosser i fargeekte PVC.
Konstruksjon:
- Karmdimensjon er 42x105 mm
- FG Låskasse: Assa 8765
- FG Sylinder: TV5596C, matt krom
- HC-terskel 25 mm av heltre eik og aluminium
- Justerbare hengsler F-3248-110 TMKS Zn med bakkantsikring
- U-verdi på ytterdørene i serien: 0,77 - 1,4 W/m2
- Pakning festet på dørblad for å forhindre unødig slitasje
Reklamasjonsrett
Dører fra Bygg1 leveres med 5 års reklamasjonsrett.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 51442894 |
| Bredde Modulmål | 150 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Gangdør | Venstre (sett utenfra) |
| Serie | Hovdeby |
| Karmdybde | 105 mm |
| Tykkelse | 62 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | ASSA 8765 |
| Glasstype | Frostet Glass |
| Størrelse | 15x21 |
| Bredde Dørblad | 71,7+71,7 cm |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Produkttype | Tofløyet Ytterdør |
| Konstruksjon | Standard |
| Låssylinder | TV5596C |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| U-Verdi | 1,1 |
| EAN-nr | 7070526176223 |
| Nobb | 51442894 |
