
Tofløyet Ytterdør Bygg1MossBxH: 180x210 cm - Venstre, NCS S-8500-N, Dempet Sort
23 587 kr33 490 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-8500-N, Dempet Sort
NCS-farge
Gangdør

Moss
BxH: 180x210 cm - Venstre, NCS S-8500-N, Dempet Sort23 587 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Inngangspartiet og ytterdøra er huset sin velkomst. Personlig smak og arkitektur har betydning når du skal velge dører til ditt hus. Dette er en serie ytterdører som er funksjonelle og har høy kvalitet. Med hele fire strøk maling på utsatte steder, er dørene behandlet for å tåle vårt nordiske klima. Pakningen er festet på dørbladet for å forhindre unødig slitasje.
Varemerke
Beskrivelse
Inngangspartiet og ytterdøra er huset sin velkomst. Personlig smak og arkitektur har betydning når du skal velge dører til ditt hus. Dette er en serie ytterdører som er funksjonelle og har høy kvalitet. Med hele fire strøk maling på utsatte steder, er dørene behandlet for å tåle vårt nordiske klima. Pakningen er festet på dørbladet for å forhindre unødig slitasje.
Prisgunstig ytterdør fra Bygg1 med forenklet låskasse og sylinder i forhold til standard ytterdørene. Leveres med glatt eller sporfrest utside, og dørene har en bladkonstruksjon av furu ramtre med 54 mm freonfritt isolasjonsmateriale. På begge sider er det limt 0,4 millimeter aluminium og 4 millimeter HDF. Både dør og karm er grunnet med 2 strøk 2-komponent syreherdet grunning og 1 strøk vannbasert toppstrøk. Toppstrøk på andre farger enn hvit er også 2-komponent. Standard fargekode på karm og dørblad er Hvit NCS S 0502 Y.
Dører med glass har 2-lags energiglass og glasslister/sprosser i fargeekte PVC.
Konstruksjon:
- Karmdimensjon er 42x105 mm
- Låskasse: Assa 565
- Sylinder: TV5545, matt krom
- HC-terskel 25 mm av heltre eik og aluminium
- Justerbare hengsler F-3248-110 TMKS Zn med bakkantsikring
- Pakning festet på dørblad for å forhindre unødig slitasje
Reklamasjonsrett
Dører fra Bygg1 leveres med 5 års reklamasjonsrett.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dører med glass har 2-lags energiglass og glasslister/sprosser i fargeekte PVC.
Konstruksjon:
- Karmdimensjon er 42x105 mm
- Låskasse: Assa 565
- Sylinder: TV5545, matt krom
- HC-terskel 25 mm av heltre eik og aluminium
- Justerbare hengsler F-3248-110 TMKS Zn med bakkantsikring
- Pakning festet på dørblad for å forhindre unødig slitasje
Reklamasjonsrett
Dører fra Bygg1 leveres med 5 års reklamasjonsrett.
Dobbel innerdør leveres med automatisk lik deling mellom dørbladene. Ønsker du en annen løsning, ber vi deg kontakte kundeservice for å få et riktig tilbud på dør med hengslet sidepanel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60101976 |
| Bredde Modulmål | 180 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Gangdør | Venstre (sett utenfra) |
| Serie | Moss |
| Karmdybde | 105 mm |
| Tykkelse | 63 mm |
| Glass | Nei |
| Farge | NCS S-8500-N, Dempet Sort |
| Låskasse | Assa 565 |
| Størrelse | 18x21 |
| Bredde Dørblad | 86,7+86,7 cm |
| NCS-farge | NCS S8500-N |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Produkttype | Tofløyet Ytterdør |
| Konstruksjon | Standard |
| Låssylinder | TV5545 |
| EAN-nr | 7070526250329 |
| Nobb | 60101976 |




