Beskrivelse
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Gangdør | Höger (sett utifrån), Vänster (sett utifrån) |
| Serie | Advance-Line |
| Tykkelse | 77 mm |
| Glass | Ja |
| Låskasse | Dorma Kaba 91925 |
| Glasstype | Klarglas |
| Produkttype | Pardörr |
| Lydreduksjon | 29dB db |
| Karmdybde | 105 mm |
| U-Verdi | 0,76 |
| Bredde Modulmål | 150, 160, 180, 200 cm |
| Dekor | Utsida: Slät, Insida: Slät |
| Høyde Modulmål | 200, 210 cm |
