
Tofløyet Ytterdør SwedoorAdvance-Line Statement Flow
Spar 30 %
Kampanje
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vil du ha en dør som virkelig skiller seg ut og løfter hjemmet ditt til et nytt nivå? Da er det i Statement-serien du bør lete etter som din nye ytterdør! Her finner du dører som ikke finnes andre steder, noe som gjør at døren din blir et blikkfang i hjemmet. Ingen andre dører egner seg like godt for tofarget maling som disse – match utsidens farge med husets fasade og velg en helt annen farge på innsiden for å sikre at den harmonerer med gangen.
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige behov som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 32 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 160, 180, 200 cm |
| Høyde Modulmål | 200, 210 cm |
| Gangdør | Høyre (sett utenfra), Venstre (sett utenfra) |
| Farge | NCS-S-0500-N Klassisk vit, NCS-S-0502-Y Hvit, NCS-S-2570-Y90R Rød, NCS-S-3502-Y Lysegrå, NCS-S-4050-Y80R Mørkrød, NCS-S-5020-R90B Blå, NCS-S-6020-G10Y Grønn, NCS-S-7000-N Mørkgrå, NCS-S-9000-N Svart |
| Serie | Advance-Line |
| Karmdybde | 105 mm |
| Modell | Flow |
| Tykkelse | 77 mm |
| Glass | Ja |
| Låskasse | Dorma Kaba 91925 |
| Glasstype | Klarglass |
| Produkttype | Tofløyet Ytterdør |
| Dekor | Utside: Sporfrest, Innside: Sporfrest |
| Lydreduksjon | 29dB db |
| Kolleksjon | Statement |
| Låssylinder | TrioVing 1286C |
| U-Verdi | 0,84 |
| Størrelse | 16x20, 16x21, 18x20, 18x21, 20x20, 20x21 |
| NCS-farge | S-0500-N, S-0502-Y, S-2570-Y90R, S-3502-Y, S-4050-Y80R, S-5020-R90B, S-6020-G10Y, S-7000-N, S-9000-N |
