
Tofløyet Ytterdør TundørenTun 106 Hvit150x210 - Høyre
29 131 kr41 377 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Gangdør

Tun 106 Hvit
150x210 - Høyre29 131 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tofløyet Likedelt Ytterdør Tundøren Tun 106 Hvit
Teknisk informasjon
- Standard hvit NCS S 0502 Y
- TUNdøren 106 leveres i alle standard størrelser 129/139/149/159/169/179 x 200x209
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 105 mm karm, hvitmalt som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Innadslående kan leveres
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørblad ikke inkludert
- Standard hvit NCS S 0502 Y
- TUNdøren 106 leveres i alle standard størrelser 129/139/149/159/169/179 x 200x209
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 105 mm karm, hvitmalt som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Innadslående kan leveres
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørblad ikke inkludert
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Tundøren |
|---|---|
| Art.Nr. | 51242584 |
| Bredde Modulmål | 150 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Gangdør | Høyre (sett utenfra) |
| Serie | Tun Moderne |
| Karmdybde | 105 mm |
| Modell | Sporfrest |
| Tykkelse | 62 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S0502-Y, Hvit |
| Låskasse | Assa 8765 FG - CE eller tilsvarende |
| Glasstype | Cotswoldglass |
| Størrelse | 15x21 |
| Dekor | Utside: Sporfrest, Innside: Slett |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Produkttype | Tofløyet Ytterdør |
| Konstruksjon | Standard |
| Låssylinder | Dorma 400 A DT 62/20 eller tilsvarende |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| U-Verdi | 0,99 |
| EAN-nr | 7072740004566 |
| Nobb | 51242584 |
