


Ytterdør Bygg1Geilo KlarglassBxH: 90x190 Høyre, NCS S-3502-B, Lys Grå
14 391 kr20 433 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?
Farge: NCS S-3502-B, Lys Grå

Geilo Klarglass
BxH: 90x190 Høyre, NCS S-3502-B, Lys Grå14 391 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dette er en serie ytterdører fra Bygg1 som i tillegg med sitt design kan passe ypperlig som en hyttedør. Funksjonell, høy kvalitet og med hele fire strøk maling på utsatte steder, er dørene behandlet for å tåle vårt nordiske klima. Pakningen er festet på dørbladet for å forhindre unødig slitasje.
Varemerke
Beskrivelse
Dette er en serie ytterdører fra Bygg1 som i tillegg med sitt design kan passe ypperlig som en hyttedør. Funksjonell, høy kvalitet og med hele fire strøk maling på utsatte steder, er dørene behandlet for å tåle vårt nordiske klima. Pakningen er festet på dørbladet for å forhindre unødig slitasje.
Ytterdører fra Bygg1 med glatt eller sporfrest utside. Dørene har en bladkonstruksjon av furu ramtre med 54 mm freonfritt isolasjonsmateriale. På begge sider er det limt 0,4 millimeter aluminium og 4 millimeter HDF. Både dør og karm er grunnet med 2 strøk 2-komponent syreherdet grunning og 1 strøk vannbasert toppstrøk. Toppstrøk på andre farger enn hvit er også 2-komponent.
Dører med glass har 2-lags energiglass og glasslister/sprosser i fargeekte PVC.
Konstruksjon:
- Karmdimensjon er 42x105 mm
- FG Låskasse: Assa 8765
- FG Sylinder: TV5596C, matt krom
- HC-terskel 25 mm av heltre eik og aluminium
- Justerbare hengsler F-3248-110 TMKS Zn med bakkantsikring
- U-verdi på ytterdørene i serien: 0,77 - 1,4 W/m2
- Pakning festet på dørblad for å forhindre unødig slitasje
Reklamasjonsrett
Dører fra Bygg1 leveres med 5 års reklamasjonsrett.
Dører med glass har 2-lags energiglass og glasslister/sprosser i fargeekte PVC.
Konstruksjon:
- Karmdimensjon er 42x105 mm
- FG Låskasse: Assa 8765
- FG Sylinder: TV5596C, matt krom
- HC-terskel 25 mm av heltre eik og aluminium
- Justerbare hengsler F-3248-110 TMKS Zn med bakkantsikring
- U-verdi på ytterdørene i serien: 0,77 - 1,4 W/m2
- Pakning festet på dørblad for å forhindre unødig slitasje
Reklamasjonsrett
Dører fra Bygg1 leveres med 5 års reklamasjonsrett.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 26478552_S3502-B |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 190 cm |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Serie | Geilo |
| Karmdybde | 105 mm |
| Tykkelse | 63 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S-3502-B, Lys Grå |
| Låskasse | Assa 8765 |
| Glasstype | Klarglass |
| Stil | Klassisk |
| NCS-farge | NCS S3502-B |
| Konstruksjon | Standard |
| Dekor | Utside: Sporfrest, Innside: Slett |
| Låssylinder | TV5596C |
| Type | Ytterdør |
| Håndtak | Nei |
| U-Verdi | 0,9 |














