



Ytterdør DiplomatHvit Klart Glass AluminiumBXH: 90x210 cm, Høyre, Helt Glassfelt
16 670 kr27 563 kr
Spar 40 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling
Glass Flukter med

Hvit Klart Glass Aluminium
BXH: 90x210 cm, Høyre, Helt Glassfelt16 670 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Ytterdør Diplomat Hvit Aluminium - passer der du ønsker en dør som slipper inn ekstra mye lys. GLASS-serien er bygget på samme konstruksjon som en ytterdør og har derfor høyere stabilitet og sikkerhet enn en tradisjonell balkongdør. GLASS-serien egner seg derfor også veldig godt som bi-inngangsdør.
Varemerke
Beskrivelse
Ytterdør Diplomat Hvit Aluminium - passer der du ønsker en dør som slipper inn ekstra mye lys. GLASS-serien er bygget på samme konstruksjon som en ytterdør og har derfor høyere stabilitet og sikkerhet enn en tradisjonell balkongdør. GLASS-serien egner seg derfor også veldig godt som bi-inngangsdør.
Annet:
Hvitlakkert aluminium utvendig og hvitmalt tre innvendig. Låskasse ASSA 2002 med sylinder TV 1285C SEC og grå hengsler som standard.
Ønsker du aluminium i annen farge enn standard hvit eller for eksempel sprosser, send oss en forespørsel på kundeservice@bygghjemme.no så hjelper vi deg med dette.
Garanti:
- 5 års reklamasjonsrett iht. Forbrukerkjøpsloven
- Dører med mørke farger dekkes ikke av garanti ved bleking/ falming
- Innadslående dører har ingen formgaranti
Dører i mørkere farger vil over tid ha mer normal synlig nedmatting og falming enn lysere dører over tid, og har således ikke en generell garanti mot dette.
Dette har ingen ting å gjøre med de mekaniske bestandighetene som eventuelt avflassing eller lignende – her gjelder normal garantibestemmelse.
Håndtak følger ikke med.
Hvitlakkert aluminium utvendig og hvitmalt tre innvendig. Låskasse ASSA 2002 med sylinder TV 1285C SEC og grå hengsler som standard.
Ønsker du aluminium i annen farge enn standard hvit eller for eksempel sprosser, send oss en forespørsel på kundeservice@bygghjemme.no så hjelper vi deg med dette.
Garanti:
- 5 års reklamasjonsrett iht. Forbrukerkjøpsloven
- Dører med mørke farger dekkes ikke av garanti ved bleking/ falming
- Innadslående dører har ingen formgaranti
Dører i mørkere farger vil over tid ha mer normal synlig nedmatting og falming enn lysere dører over tid, og har således ikke en generell garanti mot dette.
Dette har ingen ting å gjøre med de mekaniske bestandighetene som eventuelt avflassing eller lignende – her gjelder normal garantibestemmelse.
Håndtak følger ikke med.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Diplomat |
|---|---|
| Art.Nr. | 9670116092102 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Hengsling | Høyre |
| Serie | GLASS |
| Karmdybde | 115 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | ASSA 2002 |
| Glasstype | Klarglass |
| Produkttype | Enkeldør |
| Materiale | Aluminium |
| Glass Flukter med | Helt Glassfelt |
| Herdet Glass | Ja |
| Profil | Slät Insida |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Låssylinder | TrioVing 1285C SEC |
| U-Verdi | 1,3 |
| NCS-farge | S-0502-Y |