
Ytterdør SwedoorAdvance-Line Classic Scott
Spar 30 %
Kampanje
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
En klassisk dør er et must til et klassisk hus! I serien Classic finner du moderne, sikre og godt isolerte dører i en tradisjonell design som ser ut til å komme fra forrige århundre, men med alle funksjonene som dagens livsstil krever. Velg en dør med dekorative speil eller sporfreste detaljer, og kombiner gjerne dører med og uten glass til hjemmets ulike innganger for å skape et helhetlig uttrykk. Ikke glem at pardører passer spesielt godt til tradisjonelle hus – og hvis plassen tillater det, kan en pardør bli hjemmets smykke!
I denne kategorien er mulighetene for tilvalg nesten uendelige – man kan få skjulte hengsler på alle modeller, alle klassifiseringer som trengs på markedet, samt vanlige behov som annen farge og tofarget maling.
- Konstruksjon: 77 mm tykt dørblad med kjerne av trefiber
- Lås: Dormakaba 91925 (Hjemme/Borte-funksjon)
- Sylinder: TV1286C
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Montering: Montert med FrameFast
- Design: 50 ulike modeller, hvorav 33 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling og finér
- Tilvalg: Ulike glass, sparkeplate, digitale låser, skjulte hengsler
- Klassifiseringer: RC3, brann (gjelder ikke glassdør), STORM
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 90, 100 cm |
| Høyde Modulmål | 200, 210 cm |
| Farge | NCS-S-0500-N Klassisk vit, NCS-S-0502-Y Hvit, NCS-S-2570-Y90R Rød, NCS-S-3502-Y Lysegrå, NCS-S-4050-Y80R Mørkrød, NCS-S-5020-R90B Blå, NCS-S-6020-G10Y Grønn, NCS-S-7000-N Mørkgrå, NCS-S-9000-N Svart |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet, 2. Høyrehengslet |
| Serie | Advance-Line |
| Karmdybde | 105 mm |
| Modell | Scott |
| Tykkelse | 77 mm |
| Glass | Ja |
| Låskasse | Dorma Kaba 91925 |
| Glasstype | Dekor |
| Hengsler | 3 |
| Lydreduksjon | 29 db |
| Dekor | Utside: Dekor, Innside: Sporfrest |
| Type | Ytterdør |
| Kolleksjon | Classic |
| Låssylinder | TrioVing 1286C |
| U-Verdi | 0,8 |
| Størrelse | 10x20, 10x21, 9x20, 9x21 |
| NCS-farge | S-0500-N, S-0502-Y, S-2570-Y90R, S-3502-Y, S-4050-Y80R, S-5020-R90B, S-6020-G10Y, S-7000-N, S-9000-N |
