
Ytterdør SwedoorClever-Line+ KvillNCS-0500-N Klassisk Hvit 9x21, Høyre
30% på Swedoors prisliste
15 564 kr22 095 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge
Hengsling

Clever-Line+ Kvill
NCS-0500-N Klassisk Hvit 9x21, Høyre15 564 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
I produktlinjen Clever-Line+ finner du ytterdører som passer de fleste hjem. Konstruksjonen er stabil med en kjerne av EPS og utstyrt med tre hengsler for en enda mer formstabil løsning.
Dørene tilbys i valgfri farge og med flere ulike tilvalg. En kategori dører som dekker de aller fleste behov og passer inn i alle hjem.
- Konstruksjon: 70 mm tykt dørblad med kjerne av EPS
- Lås: ASSA 8765
- Sylinder: TV1275C
- Hengsler: Tre synlige hengsler
- Design: 18 ulike modeller, hvorav 5 kan fås som pardør
- Farge: Valgfri farge samt tofarget maling
- Tilvalg: Ulike glass
- Klassifiseringer: RC2
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti, 15 års formstabilitetsgaranti
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 5292036S0500N |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Farge | NCS-S-0500-N Klassisk vit |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Serie | Clever-Line+ |
| Karmdybde | 105 mm |
| Modell | Kvill |
| Tykkelse | 70 mm |
| Glass | Ja |
| Låskasse | Dorma Kaba 9192 |
| Glasstype | Klarglass |
| Hengsler | 3 |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Størrelse | 9x21 |
| NCS-farge | S-0500-N |
| Lydreduksjon | 27 db |
| Type | Ytterdør |
| Låssylinder | TrioVing 1275C |
| U-Verdi | 0,82 |

