
Ytterdør TundørenTun 100 EI30 Sa
fra15 648 krfra22 226 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss.Velg Bredde Modulmål
Velg Hengsling
?
Beskrivelse
Ytterdør Tundøren Tun 100 EI30Sa er en brann klassifisert ytterdør uten glassparti.
Teknisk informasjon
- Yttermål karm: B 890/990 x H 2075 mm
- EI30: motstandstyktig mot brann i min 30 minutter
- Sa: Røyktett mot kaldrøyk opp til 20°C
- Standard i farge Hvit NCS S0502-Y, andre farger på forespørsel
- Leveres kun som 1-fløy, sidefelt og overlys kan leveres i tillegg
- 105 mm karm med foringsspor
- Justerbare løftehengsler
- Justerbart sluttstykke
- Låskasse 410 - UTEN sylinder
- Dørvrider ikke inkludert
- Yttermål karm: B 890/990 x H 2075 mm
- EI30: motstandstyktig mot brann i min 30 minutter
- Sa: Røyktett mot kaldrøyk opp til 20°C
- Standard i farge Hvit NCS S0502-Y, andre farger på forespørsel
- Leveres kun som 1-fløy, sidefelt og overlys kan leveres i tillegg
- 105 mm karm med foringsspor
- Justerbare løftehengsler
- Justerbart sluttstykke
- Låskasse 410 - UTEN sylinder
- Dørvrider ikke inkludert
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Tundøren |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 90, 100 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet, 2. Høyrehengslet |
| Serie | Tun Brannklasset |
| Karmdybde | 105 mm |
| Glass | Nei |
| Farge | NCS S0502-Y, Hvit |
| Låskasse | Assa 8765 FG eller tilsvarende |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Type | Ytterdør |
| Håndtak | Nei |
| Konstruksjon | Brannklasset |
| Brannklasse | Ei30 |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |


