
Ytterdør TundørenTun 106 Hvit80x200 - Høyre
14 501 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?

Tun 106 Hvit
80x200 - Høyre14 501 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ytterdør Tundøren Tun 106 Hvit
Teknisk informasjon
- Standard hvit NCS S 0502 Y
- TUN leveres i alle standard størrelser. 90x200/210, 100x200/210
- Kan leveres som to-fløyet, halvannen-fløyet med overlys og sidefelt.
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 105 mm karm, hvitmalt som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørvrider ikke inkludert
- Standard hvit NCS S 0502 Y
- TUN leveres i alle standard størrelser. 90x200/210, 100x200/210
- Kan leveres som to-fløyet, halvannen-fløyet med overlys og sidefelt.
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 105 mm karm, hvitmalt som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørvrider ikke inkludert
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Tundøren |
|---|---|
| Art.Nr. | 43704458 |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Serie | Tun Moderne |
| Karmdybde | 92 mm |
| Modell | Sporfrest |
| Tykkelse | 62 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S0502-Y, Hvit |
| Låskasse | Assa 8765 FG - CE eller tilsvarende |
| Glasstype | Cotswoldglass |
| Konstruksjon | Standard |
| Dekor | Utside: Sporfrest, Innside: Slett |
| Låssylinder | Dorma 400 A DT 62/20 eller tilsvarende |
| Type | Ytterdør |
| Håndtak | Nei |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| U-Verdi | 0,9 |
| EAN-nr | 7072740004283 |
| Nobb | 43704458 |



