
Ytterdør TundørenTun 117 Tett90x200, Høyre, NCS S0502-Y, Hvit
9 867 kr14 015 kr
Spar 30 %
Kampanje
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?
Farge: NCS S0502-Y, Hvit

Tun 117 Tett
90x200, Høyre, NCS S0502-Y, Hvit9 867 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Ytterdør Tundøren Tun 117 Tett
Teknisk informasjon
- Lagerførte NCS farger: hvit S 0502-Y og grå S 6500-N
- TUN leveres i alle standard størrelser. 90x200/210, 100x200/210
- Kan leveres som to-fløyet, halvannen-fløyet med overlys og sidefelt.
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 105 mm karm malt som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Innadslående kan leveres
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørvrider ikke inkludert
- Lagerførte NCS farger: hvit S 0502-Y og grå S 6500-N
- TUN leveres i alle standard størrelser. 90x200/210, 100x200/210
- Kan leveres som to-fløyet, halvannen-fløyet med overlys og sidefelt.
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 105 mm karm malt som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Innadslående kan leveres
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørvrider ikke inkludert
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Tundøren |
|---|---|
| Art.Nr. | 40538647 |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Serie | Tun Moderne |
| Karmdybde | 105 mm |
| Modell | Sporfrest |
| Tykkelse | 62 mm |
| Glass | Nei |
| Farge | NCS S0502-Y, Hvit |
| Låskasse | Assa 8765 FG - CE eller tilsvarende |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Konstruksjon | Standard |
| Dekor | Utside: Sporfrest, Innside: Slett |
| Låssylinder | Dorma 400 A DT 62/20 eller tilsvarende |
| Type | Ytterdør |
| Håndtak | Nei |
| U-Verdi | 0,85 |
| Nobb | 40538647 |





