
Ytterdør TundørenTun 354100x210, Venstre, NCS S7500-N, Mørk Grå
15 153 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 1. Venstrehengslet
?
Farge: NCS S-7500-N, Mørk Grå

Tun 354
100x210, Venstre, NCS S7500-N, Mørk Grå15 153 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ytterdør Tun 354 fra Tundøren med vertikalt smalt glassparti i klarglass.
Teknisk informasjon
- TUN leveres i alle standard størrelser. 90x200/210, 100x200/210
- Kan leveres som to-fløyet, halvannen-fløyet med overlys og sidefelt.
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 92 mm malt karm som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Innadslående kan leveres
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørvrider ikke inkludert
- TUN leveres i alle standard størrelser. 90x200/210, 100x200/210
- Kan leveres som to-fløyet, halvannen-fløyet med overlys og sidefelt.
- Aluminium fuktsperre på begge sider.
- 92 mm malt karm som standard.
- Pakning i dørblad.
- Justerbare hengsler.
- Justérbart sluttstykke.
- Mattkrom låsesystem.
- Låskasse FG.
- Innadslående kan leveres
- Dørbladtykkelse 62 mm
- Glatt innside
- Dørvrider ikke inkludert
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Tundøren |
|---|---|
| Art.Nr. | 60634292 |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet |
| Serie | Tun Moderne |
| Karmdybde | 92 mm |
| Modell | Sporfrest |
| Tykkelse | 62 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S-7500-N, Mørk Grå |
| Låskasse | Assa 8765 FG - CE eller tilsvarende |
| Glasstype | Klarglass |
| NCS-farge | NCS S7500-N |
| Konstruksjon | Standard |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| Låssylinder | Dorma 400 A DT 62/20 eller tilsvarende |
| Type | Ytterdør |
| Håndtak | Nei |
| U-Verdi | 0,99 |
| EAN-nr | 7072740024045 |
| Nobb | 60634292 |






