
Sidefelt Bygg1Fornebu
20% MED KODE: VÅR20%
fra14 726 kr
Velg Høyde Modulmål
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sidefelt Bygg1 Fornebu i fastkarm med klarglass. Kombiner sammen med ytterdør fra Bygg1 i samme serie. Sidefeltet har en fastkarm på 42x105 mm og er ikke forboret, slik at montering kan gjøre på valgfri side av ytterdøren.
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 40 cm |
| Høyde Modulmål | 200, 210 cm |
| Serie | Fornebu |
| Karmdybde | 105 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Glasstype | Klarglass |
| Produkttype | Sidefelt |
| U-Verdi | 1 |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
