
Sidefelt Bygg1Leirvik ThermoisolertBxH 50x210 NCS S-0502-Y, Hvit
17 955 kr25 493 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Leirvik Thermoisolert
BxH 50x210 NCS S-0502-Y, Hvit17 955 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sidefelt Bygg1 Leirvik Thermoisolert i fastkarm med klarglass. Kombiner sammen med ytterdør fra Bygg1 i samme serie.
Sidefelt til ytterdør i moderne design med god kvalitet. Med hele fire strøk maling på utsatte steder, er sidefelta behandla for å tåle vårt nordiske klima. Klart 3-lags isolerglass med glasslister og sprosser i PVC. Konstruksjon: Ramtre av fingerskjøtt furu, 54 mm EPS isolasjon, overflatemateriale av 4 mm HDF. Kvistfri furukarm 44x105 mm. Standard farge NCS S 0502-Y andre farger på bestilling. Se mer informasjon på www.bygg1.no
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60768493 |
| Bredde Modulmål | 50 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Leirvik |
| Karmdybde | 105 mm |
| Tykkelse | 78 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Glasstype | Klart Glass |
| Stil | Moderne |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Produkttype | Sidefelt |
| Konstruksjon | Standard |
| Dekor | Utside: Slett, Innside: Slett |
| NCS-farge | NCS S 0502-Y |
| U-Verdi | 0,78 |
| EAN-nr | 7070526354515 |
| Nobb | 60768493 |
