
Sidefelt Bygg1MandalBxH: 40 x 200, NCS S-9000-N, Svart
19 063 kr27 066 kr
Spar 30 %
Kampanje
53h igjen!
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort

Mandal
BxH: 40 x 200, NCS S-9000-N, Svart19 063 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sidefelt Bygg1 Mandal i fastkarm med klarglass. Kombiner sammen med ytterdør fra Bygg1 i samme serie. Sidefeltet har en fastkarm på 42x105 mm og er ikke forboret, slik at montering kan gjøre på valgfri side av ytterdøren.
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 54090415_S9000-N |
| Bredde Modulmål | 40 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Serie | Mandal |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Karmdybde | 105 mm |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Type | Sidefelt |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klarglass |
| U-Verdi | 1 |












