
Sidefelt NorDanM450BxH: 30x210, Antrasittgrå RAL 7016
9 545 kr15 835 kr
Spar 40 %
Kampanje
tom 31/5
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: Antrasittgrå
Velg Glasstype
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Sidefelt til ytterdører fra NorDan. Med et sidefelt skapes det en luftig og vennlig atmosfære i din entre, sollys som slipper inn på dagen og et varm skinn ut som ønsker deg velkommen på kvelden. Alle sidefelt har 3-lags sikkerhetsglass (laminert to sider), og leveres med ut- og innvendige dekklister.
Varemerke
Beskrivelse
Sidefelt til ytterdører fra NorDan. Med et sidefelt skapes det en luftig og vennlig atmosfære i din entre, sollys som slipper inn på dagen og et varm skinn ut som ønsker deg velkommen på kvelden. Alle sidefelt har 3-lags sikkerhetsglass (laminert to sider), og leveres med ut- og innvendige dekklister.
Egenskaper
| Varemerke | NorDan |
|---|---|
| Art.Nr. | 450-0321_7016 |
| Bredde Modulmål | 30 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Bor |
| Karmdybde | 105 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | Antrasittgrå |
| Glasstype | Cotswold, Klarglass |
| Type | Sidefelt |
| Størrelse | 3x21 |
| NCS-farge | RAL 7016 |
| U-Verdi | 0,8 |








