
Sidefelt Swedoortil Clever-Line+BxH: 30x210, NCS S-9000-N, Sort
30% på Swedoors prisliste
8 341 kr11 841 kr
Spar 30 %
Kampanje
tom 31/5
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: S-9000-N, Sort

til Clever-Line+
BxH: 30x210, NCS S-9000-N, Sort8 341 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Sidefelt fra Swedoor som er tilpasset ytterdører i serie Clever-Line+.
Sett ditt personlige preg på din ytterdør og din entré med glass som slipper inn lyset. En entré forandres og fremheves enkelt med lys. Swedoors sortiment av ytterdører tilbyr en stor mengde av muligheter og variasjoner. Både glassåpninger i selve døren eller med sidefelt og overlys.
Sett ditt personlige preg på din ytterdør og din entré med glass som slipper inn lyset. En entré forandres og fremheves enkelt med lys. Swedoors sortiment av ytterdører tilbyr en stor mengde av muligheter og variasjoner. Både glassåpninger i selve døren eller med sidefelt og overlys.
Varemerke
Beskrivelse
Sidefelt fra Swedoor som er tilpasset ytterdører i serie Clever-Line+.
Sett ditt personlige preg på din ytterdør og din entré med glass som slipper inn lyset. En entré forandres og fremheves enkelt med lys. Swedoors sortiment av ytterdører tilbyr en stor mengde av muligheter og variasjoner. Både glassåpninger i selve døren eller med sidefelt og overlys.
Sett ditt personlige preg på din ytterdør og din entré med glass som slipper inn lyset. En entré forandres og fremheves enkelt med lys. Swedoors sortiment av ytterdører tilbyr en stor mengde av muligheter og variasjoner. Både glassåpninger i selve døren eller med sidefelt og overlys.
Om du ønsker en større og luftigere innerdør er sidefelt en perfekt løsning. Din ytterdør og entre har fantastiske muligheter til å skape lys og varme i ditt hjem. Entreen utgjør grensen mellom inne og ute, mellom lys og mørke. La derfor døren bli en del av "helheten" som utydeliggjør denne grensen. På denne måten blir din entre en lys og varm møteplass som gir energi til både deg og omgivelsene dine. Swedoor sidefelt gir følelsen av rom og åpenhet - både innenfra og utefra. Velger du sidefelt på hver side av døren skaper du en harmonisk symmetri.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 60090539 |
| Bredde Modulmål | 30 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Clever-Line+ |
| Karmdybde | 105 mm |
| Glass | Ja |
| Farge | S-9000-N, Sort |
| Glasstype | Klarglass |
| NCS-farge | S-9000-N |
| Type | Sidefelt |
| U-Verdi | 2,2 |
| EAN-nr | 7393993213667 |
| Nobb | 60090539 |





