
Sidelys SwedoorClever-Line+
Spar 30 %
Kampanje
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Med Clever-Line+ får du høy kvalitet, flere modeller og stor valgfrihet. Dørene/sidelysene kan bestilles i valgfri NCS-farge – til og med med ulike farger på inn- og utsiden for å matche både fasade og interiør. På nettsiden vår viser vi noen fargealternativer, men ønsker du en annen nyanse er du velkommen til å kontakte oss for bestilling i valgfri farge.
Clever-Line+ er en prisgunstig dørserie som passer både til nybygg og renovering. Du kan også velge digital lås, ulike glassvarianter og flere smarte tilbehør for både utseende og funksjon.
Teknisk spesifikasjon
- Konstruksjon: Sandwichkonstruksjon med isolerende celleplastkjerne. CE-merket i henhold til SS-EN 14351-1.
- Karm: 105 mm dybde, med karmhylse (FrameFast). Monteringsskruer inkludert.
- Terskel: Slitesterk kompositt-terskel.
- Dørblad: Malt som standard i hvit (NCS S 0502-Y).
- Glass: Isolerglass (klart glass). Glasslister i dørens farge.
- Hengsler: Tre tappbærende hengsler med bakkantsikring. Justerbare i høyde og side.
- Lås: ASSA 8765 låskasse + Sylinder TV1275C. Sluttstykke og låsstolpe i blank utførelse.
- Garanti: 5 års fabrikkgaranti & 10 års formstabilitetsgaranti.
Populære tilvalg
- Valgfri farge i NCS S eller RAL
- Ulike farger på inn- og utside
- Sandblåst glass eller cotswoldglass
- Sparkeplate og håndtak
- Dørbrems
- Yale Doorman digital kodelås
- dKe (digital tilbehørspakke)
Egenskaper
| Varemerke | Swedoor |
|---|---|
| Bredde Modulmål | 30, 40, 50 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Farge | NCS-S-0500-N Klassisk vit, NCS-S-0502-Y Hvit, NCS-S-2570-Y90R Rød, NCS-S-3502-Y Lysegrå, NCS-S-5020-R90B Blå, NCS-S-6020-G10Y Grønn, NCS-S-7000-N Mørkgrå |
| Serie | Clever-Line+ |
| Karmdybde | 105 mm |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Klarglass |
| Design | SL-1 |
| Størrelse | 3x21, 4x21, 5x21 |
| Produkttype | Sidelys |
| NCS-farge | S-0500-N, S-0502-Y, S-2570-Y90R, S-3502-Y, S-5020-R90B, S-6020-G10Y, S-7000-N |
| Lydreduksjon | 27 dB db |
| U-Verdi | 0,84 |
