Beskrivelse
Komplett montert med stikkontakt og uttak for skjøting, type CEE Godkjent for utendørsbruk.
Kabel H07RN-F (RDOE), 3G2,5mm131
Egenskaper
| Varemerke | Byggström |
|---|---|
| Art.Nr. | 1593080 |
| Strøm | 16 A |
| Design | 1-Fas |
| IP-Klasse | IP44 |
| Kabellengde | 10 m |
| Lengde | 10 m |
| Areal | 3G2,5 mm2 |
| Bruksområde | Utendørs |
| Antallfaser | 1 |
| EAN-nr | 7392529032949 |


