
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Dimmer Malmbergs Optima 600 W LED RC er en dimmer for glødelampe- og halogenlaster (12V/230V) og LED. Kan trappkobles med vanlig 1-polet/trappbryter for på/av fra ulike plasser. Justeringsskrue for innstilling av minimum dimming.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Malmbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Høyde | 90 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Serie | Optima |
| Produkttype | LED-Dimmer |
| Dybde | 60 mm |
| Effekt/prestering | 600 W |


