



Jordspyd Demerx40022 til Sunny Utedusj
637 kr 849 kr
Spar 25 %
Kampanje
33h igjen!

40022 til Sunny Utedusj
637 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
For enkel montering av utendørsdusj direkte i bakken. Galvanisert stål. Inkludert bolt fra dusjene passer i gjengene. Passer til skruehull cc157 x cc157 mm og cc125 x cc125 mm.
Passer til Sunny 18 40004, Sunny 20 40005, Sunny 30 Exclusive 40008, Sunny 35 Split 40009, Sunny 40 40006, Sunny 40-1 40006-1
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Demerx |
|---|---|
| Art.Nr. | 40022 |
| Farge | Sink |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Materiale | Zink |
| Type | Jordspyd |
| Serie | Sunny |
| Dybde | 200 mm |
| EAN-nr | 7391919400221 |
