


Ekstratak Jabotil Veggpergola 4x4 m
fra1 724 krfra2 299 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Ekstra solbeskyttelsesduk i vannavstøtende 250 gr/m² polyester
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10044-J |
| Materiale | 250gr/m2 Polyester |
| Type | Ekstratak |
| Høyde | 25 mm |
| Lengde | 3600 mm |
| Bredde | 3700 mm |
| Farge | Grå, Hvit |
