Beskrivelse
Et stolpefundament/spiss for montering av stolpe til enten skjermer eller gjerder. Passer for stolpe 45x45 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Dimensjon | 47x47 mm |
| Farge | Hvit, Sort |
| Lengde | 47 mm |
| Bredde | 47 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Jordspyd |


