Beskrivelse
Et stolpefundament/spiss for montering av stolpe til enten skjermer eller gjerder. Passer til stolpe 70x70 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10027 |
| Dimensjon | 71x71 mm |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 71 mm |
| Bredde | 71 mm |
| Høyde | 750 mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Jordspyd |
| EAN-nr | 7393290100271 |



