
Farge: Varmgalvanisert
Beskrivelse
Skjult stolpefot til gjerdestolpe Jabo Öckerö 70x70 mm. Passer til gjerdestolpe Jabo Öckerö 70x70 mm.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10281 |
| Farge | Varmgalvanisert |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Vekt | 1 kg |
| Bredde | 100 mm |
| Serie | Öckerö |
| Produkttype | Stolpefot |
| EAN-nr | 7393290102817 |




