


Farge: Sort
Lengde
Høyde

Stolpefot Jabo
Sort, 96x96x150 mm 202 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stolpesko fra Jabo.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 35150 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 96 mm |
| Bredde | 96 mm |
| Materiale | Metall |
| Produkttype | Stolpefot |
| Vekt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7392118351505 |


