
Gipsplugg FASTDRA-02 med skrueeDimensjon: 4,5x35 mm
469 kr/pk
Dimensjon (mm)

DRA-02 med skruee
Dimensjon: 4,5x35 mm 469 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gipsplugg FAST DRA-02 med Skrue er beregnet for montering i gipsplate. Ingen forhåndsboring er nødvendig! Skruen skrus direkte inn i gipsplaten med hjelp av en pozidrive skrutrekker. Materiale: Aluzink. Boks.
Denne artikkelen er tilgjengelig i flere varianter.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 288106 |
| Materiale | Alusink |
| Produkttype | Gipsplugg |
| Dimensjon | 4,5x35 mm |
| Lengde | 35 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| EAN-nr | 7319972881061 |
