
Nylonplugg FASTLangDimensjon: 8x65 mm, Innhold: 100 stk
209 kr/pk
Diameter
Beskrivelse
Nylonplugg FAST Lang er tilpasset for montering i de fleste materialer, hovedsakelig betong, lettbetong, hul teglstein, massiv teglstein.
Beregnet for montering i porøse materialer som lettbetong, lettklinker (Leca) og hullstein. Vinger og 8-kantet hals hindrer at pluggen roterer under monteringen. Materiale: Nylon. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 287053 |
| Materiale | Nylon |
| Type | Nylonplugg |
| Diameter | 8 mm |
| Dimensjon | 8x65 mm |
| Lengde | 65 mm |
| Antall | 100 stk/pakke |
| EAN-nr | 7319972870539 |

