
Plastplugg FASTGrå, Dimensjon: 14x70 mm, Innhold: 30 stk
499 kr/pk
Farge: Grå
Antall
- Tilbake på lager 01.05.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Plastplugg FAST er en plugg i plast beregnet for feste i betong, murstein og naturstein. En fargekodet plugg som gjør det enkelt å finne riktig dimensjon. Den glatte overflaten og dobbel ekspansjon sørger for at pluggen har høy trekkstyrke. Vingene øverst på pluggen forhindrer pluggen i å rotere under monteringen. Materiale: Polyetylen. Boks.
Varemerke
Beskrivelse
Plastplugg FAST er en plugg i plast beregnet for feste i betong, murstein og naturstein. En fargekodet plugg som gjør det enkelt å finne riktig dimensjon. Den glatte overflaten og dobbel ekspansjon sørger for at pluggen har høy trekkstyrke. Vingene øverst på pluggen forhindrer pluggen i å rotere under monteringen. Materiale: Polyetylen. Boks.
Annet
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 287133 |
| Farge | Grå |
| Diameter | 14 mm |
| Dimensjon | 14x70 mm |
| Lengde | 70 mm |
| Antall | 30 stk/pakke |
| Materiale | Polystyren |
| Type | Plastplugg |
| EAN-nr | 7319972871338 |






