
Universalplugg FAST4AllDimensjon: 12x60 mm, Innhold: 40 stk
289 kr/pk
Dimensjon (mm)

4All
Dimensjon: 12x60 mm, Innhold: 40 stk 289 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Universalklips FAST 4All er en praktisk plugg.
Beregnet for festing og forankring i alle typer byggematerialer, f.eks. betong, murstein, hulmurstein, lettbetong, gips osv. Med firesidig ekspansjon og krage. Materiale: Nylon. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 287078 |
| Diameter | 12 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Antall (stk/pakke) | 40 st/frp |
| Dimensjon | 12x60 mm |
| Materiale | Nylon |
| Serie | 4ALL |
| Produkttype | Universalklips |
| EAN-nr | 7319972870782 |
