
Monteringsskrue FAST4,2x25 Lakkert
fra 239 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST 4,2x25 Lakkert er beregnet for festing av bjelker, skap, kjøkkeninnredninger osv. innendørs i tre eller stålregler maks 0,9 mm. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 14, 25, 45, 65 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100, 250 st/frp |
| Farge | RAL 9010, Vit, RAL 9011, Svart |
| Dimensjon | 4,2x14, 4,2x25, 4,2x45, 4,2x65 mm |


