
Monteringsskrue FASTA2
fra 239 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST A2 er beregnet for festing av plate materialer på tre eller stålregler maks 0,9 mm. Overflatebehandling: Rustfritt stål A2. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Materiale | Rustfritt A2 stål |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 25, 60 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100, 250 st/frp |
| Dimensjon | 4,2x25, 4,2x60 mm |
