
Monteringsskrue FASTBSP FZB
fra 159 kr/pk
Velg Dimensjon
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST BSP FZB er en monteringsskrue med borrespiss for innfesting innendørs på stålregel maks 2,5 mm. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antall | 250 st/frp |
| Spiss | PH2 |
| Type | Monteringsskrue |
| Lengde | 14, 19, 25, 32 mm |
| Dimensjon | 4,2x14, 4,2x19, 4,2x25, 4,2x32 mm |
