
Monteringsskrue FASTFZB
fra 119 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST FZB er beregnet for festing av bjelker, skap, kjøkkeninnredninger osv. innendørs i tre eller stålregler maks 0,9 mm. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 14, 19, 25, 32, 38, 45, 65, 75 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100, 250 st/frp |
| Dimensjon | 4,2x14, 4,2x19, 4,2x25, 4,2x32, 4,2x38, 4,2x45, 4,2x65, 4,2x75 mm |
