
Monteringsskrue FASTFZBDimensjon: 4,2x38 mm, Innhold: 250 stk
199 kr/pk
Dimensjon (mm)

FZB
Dimensjon: 4,2x38 mm, Innhold: 250 stk 199 kr
- Tilbake på lager 02.07.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST FZB er beregnet for festing av bjelker, skap, kjøkkeninnredninger osv. innendørs i tre eller stålregler maks 0,9 mm. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285209 |
| Lengde | 38 mm |
| Antall (stk/pakke) | 250 st/frp |
| Dimensjon | 4,2x38 mm |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| EAN-nr | 7319972852092 |
