Beskrivelse
Monteringsskrue FAST Tre UTV er en monteringsskrue med tregjenger for utendørs bruk. Overflatebehandling: E-Coat. Korrosjonsklasse: C4. Boks. Korrosjonsklasse: C4.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | E-coat |
| Diameter | 4,5 mm |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 25, 32, 45, 65 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100, 250 st/frp |
| Dimensjon | 4,5x25, 4,5x32, 4,5x45, 4,5x65 mm |

