
Monteringsskrue FASTTX BSP FZB
fra 163 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST TX BSP FZB er en skrue med borepunkt for innfesting innendørs på stålregel maks 2,5 mm. Bits: TX. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | T20 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antall (stk/pakke) | 250 st/frp |
| Spiss | T20 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 14, 45 mm |
| Dimensjon | 4,2x14, 4,2x45 mm |
