
Monteringsskrue FASTTX FZB
fra 159 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST TX FZB er beregnet for feste av bjelker, skap, kjøkkeninnredninger osv. innendørs i tre eller stålregler maks 0,9 mm. Bits: TX. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | T20 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antall (stk/pakke) | 250 st/frp |
| Spiss | T20 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 25, 50 mm |
| Dimensjon | 4,2x25, 4,2x50 mm |
