
Monteringsskrue FASTTX FZBDimensjon: 4,2x25 mm, Innhold: 250 stk
159 kr/pk
Dimensjon

TX FZB
Dimensjon: 4,2x25 mm, Innhold: 250 stk 159 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST TX FZB er beregnet for feste av bjelker, skap, kjøkkeninnredninger osv. innendørs i tre eller stålregler maks 0,9 mm. Bits: TX. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285235 |
| Lengde | 25 mm |
| Dimensjon | 4,2x25 mm |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antall | 250 st/frp |
| Spiss | T20 |
| Type | Monteringsskrue |
| EAN-nr | 7319972852351 |
