
Monteringsskrue FASTUTV BSP
fra 139 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST UTV BSP er en monteringsskrue med utvendig borrespiss. For festing utendørs i stålregler maks 2,5 mm. Overflatebehandling: Sølv Ruspert. Korrosivitetsklasse: C3. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Silver Ruspert |
| Diameter | 4,2 mm |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 14, 25, 32, 65 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100, 250 st/frp |
| Dimensjon | 4,2x14, 4,2x25, 4,2x32, 4,2x65 mm |
