
Monteringsskrue FASTUTV BSPDimensjon: 4,2x14 mm, Innhold: 250 stk
139 kr/pk
Dimensjon

UTV BSP
Dimensjon: 4,2x14 mm, Innhold: 250 stk 139 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST UTV BSP er en monteringsskrue med utvendig borrespiss. For festing utendørs i stålregler maks 2,5 mm. Overflatebehandling: Sølv Ruspert. Korrosivitetsklasse: C3. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285298 |
| Lengde | 14 mm |
| Antall | 250 st/frp |
| Dimensjon | 4,2x14 mm |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Silver Ruspert |
| Diameter | 4,2 mm |
| Spiss | PH2 |
| Type | Monteringsskrue |
| EAN-nr | 7319972852986 |
