
Monteringsskrue FASTUTV
fra 139 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST UTV beregnet for festing utendørs i tre og stålregler maks 0,9 mm. Overflatebehandling: Sølv Ruspert. Korrosjonsklasse: C3. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Silver Ruspert |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antall (stk/pakke) | 250 st/frp |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| Lengde | 14, 25, 32, 50 mm |
| Dimensjon | 4,2x14, 4,2x25, 4,2x32, 4,2x50 mm |
